
Uroczyste zakończenie roku szkolnego za nami! Za nami dzień pełen wzruszeń, podziękowań i dumy z osiągnięć naszych uczniów. Uroczystość rozpoczęła się od niezwykle ważnego momentu – ceremonii przekazania sztandaru szkoły. Pani Dyrektor złożyła podziękowania dotychczasowym reprezentantom, wręczając pamiątkowe statuetki oraz dyplomy za godne pełnienie funkcji członków pocztu sztandarowego. Swoją obecnością zaszczycił nas Przewodniczący Rady Gminy Wieczfnia Kościelna, Pan Tomasz Turowski, który osobiście wręczył prestiżową Nagrodę Wójta dla ucznia z najwyższym wynikiem w szkole. Dumą napawają nas także stypendia naukowe wręczone przez Panią Dyrektor za wysokie wyniki w nauce. Słowa uznania trafiły również do rąk rodziców wyróżnionych uczniów, którzy odebrali listy gratulacyjne. Wiele ciepłych słów padło w stronę pedagogów. Rada Rodziców, w dowód wdzięczności za trud i serce włożone w edukację, wręczyła na ręce Pani Dyrektor piękny bukiet kwiatów. Opiekun Samorządu Uczniowskiego podziękował za całoroczną pracę przedstawicielom SU oraz Pani Ewelinie Kaszubie – wieloletniemu skarbnikowi Rady Rodziców – za jej nieocenioną pomoc w organizacji życia szkoły i owocną współpracę. Najbardziej emocjonująca część należała do uczniów. Klasa 7 w piękny sposób pożegnała starszych kolegów i koleżanki. Z kolei nasi absolwenci podzielili się wspomnieniami z lat spędzonych w szkolnych ławach. Wzruszający moment stanowiły podziękowania skierowane do Pani Dyrektor, wychowawców, nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji. Absolwenci pamiętali również o swoich rodzicach, dziękując im za nieustanne wsparcie. Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom gratulujemy udanego roku! Życzymy Wam zdrowych, pełnych słońca i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!






Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń

06-513 Wieczfnia Kościelna
Uniszki Zawadzkie 24